990000468

| panel Model | 990000468 |
|---|---|
| panel Jenama | TPO |
| Descrition | LTPS TFT-LCD ,2.0 inch, 640×240 |
| panel Jenis | LTPS TFT-LCD |
| Harga 990000468 | Permintaan Harga & Lead Time |
| Mod Paparan | TN, Normally White, Transmissive |
| Kawasan Aktif | 40.672×30.48 mm |
| Garis Besar | 46.1×40.96 mm |
| Surface | Hard coating |
| Nisbah Kontras | 250:1 (Typ.) |
| Warna paparan | 16.7M (8-bit) |
| Masa tindak balas | 13/22 (Typ.)(Tr/Td) |
| Melihat Sudut | 40/40/20/50 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Kekerapan | 60Hz |
| Jenis Lampu | 1 pcs WLED Without Driver |
| Antara muka isyarat | Serial RGB (8-bit) + SPI, CCIR601 , 40 pins |
| Voltan Input | 3.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com adalah pengedar stok khusus TPO 990000468.
TPO 990000468 adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet TPO 990000468 pdf atau spesifikasi terperinci TPO 990000468 atau LCD TPO lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar TPO 990000468 di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
TPO 990000468 adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet TPO 990000468 pdf atau spesifikasi terperinci TPO 990000468 atau LCD TPO lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar TPO 990000468 di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
Kata kunci yang berkaitan untuk "990000468"
- TPO 990000468
- Lembaran 990000468
- Imej 990000468
- Harga 990000468
- Pengedar 990000468

