990000667

| panel Model | 990000667 |
|---|---|
| panel Jenama | TPO |
| Descrition | LTPS TFT-LCD ,2.0 inch, 640×240 |
| panel Jenis | LTPS TFT-LCD |
| Harga 990000667 | Permintaan Harga & Lead Time |
| Mod Paparan | TN, Normally White, Transmissive |
| Kawasan Aktif | 40.64×30.48 mm |
| Garis Besar | 46.1×40.96 mm |
| Surface | Antiglare (Haze 2%), Antireflection |
| Nisbah Kontras | 300:1 (Typ.) |
| Warna paparan | 16.7M (8-bit) |
| Masa tindak balas | 13/22 (Typ.)(Tr/Td) |
| Melihat Sudut | 40/40/20/50 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Kekerapan | 60Hz |
| Jenis Lampu | 1 pcs WLED Without Driver |
| Antara muka isyarat | Serial RGB (8-bit) + SPI, CCIR601 , 39 pins |
| Voltan Input | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com adalah pengedar stok khusus TPO 990000667.
TPO 990000667 adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet TPO 990000667 pdf atau spesifikasi terperinci TPO 990000667 atau LCD TPO lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar TPO 990000667 di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
TPO 990000667 adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet TPO 990000667 pdf atau spesifikasi terperinci TPO 990000667 atau LCD TPO lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar TPO 990000667 di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
Kata kunci yang berkaitan untuk "990000667"
- TPO 990000667
- Lembaran 990000667
- Imej 990000667
- Harga 990000667
- Pengedar 990000667

