AT070MP01

| panel Model | AT070MP01 |
|---|---|
| panel Jenama | Mitsubishi |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,7 inch, 800×480 |
| panel Jenis | a-Si TFT-LCD |
| Harga AT070MP01 | Permintaan Harga & Lead Time |
| Resolusi | 800(RGB)×480 , WVGA |
| Kawasan Paparan | 152.4(W)×91.44(H) mm |
| Saiz Garis Besar | 169.8(W)×109.7(H) ×9.4(D) mm |
| Kecerahan | 1000 cd/m² (Typ.) |
| Melihat Sudut | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) |
| Paparan Terbaik pada | Symmetry |
| Warna paparan | 262K/16.7M 50% (CIE1931) |
| Kekerapan | 60Hz |
| Berat badan | 200g |
| Format Piksel | RGB Vertical Stripe |
| Pembukaan Bezel | 154.4(W)×93.5(H) mm |
| Surface | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Nisbah Kontras | 1000:1 (Typ.) (TM) |
| Mod Paparan | SWV, Normally Black, Transmissive |
| Masa tindak balas | 12/12 (Typ.)(Tr/Td) |
| Jenis Lampu | WLED , 100K hours , With LED Driver |
| Skrin sentuh | Without |
| Antara muka isyarat | LVDS (1 ch, 6/8-bit) , 20 pins , Connector |
| Voltan Input | 3.3V (Typ.) |
| Alam Sekitar | Operating Temp.: -40 ~ 85 °C ; Storage Temp.: -40 ~ 85 °C ; Vibration Level: 6.8G (66.64 m/s²) |
LCDs-Display.com adalah pengedar stok khusus Mitsubishi AT070MP01.
Mitsubishi AT070MP01 adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet Mitsubishi AT070MP01 pdf atau spesifikasi terperinci Mitsubishi AT070MP01 atau LCD Mitsubishi lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar Mitsubishi AT070MP01 di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
Mitsubishi AT070MP01 adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet Mitsubishi AT070MP01 pdf atau spesifikasi terperinci Mitsubishi AT070MP01 atau LCD Mitsubishi lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar Mitsubishi AT070MP01 di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
Kata kunci yang berkaitan untuk "AT070MP01"
- Mitsubishi AT070MP01
- Lembaran AT070MP01
- Imej AT070MP01
- Harga AT070MP01
- Pengedar AT070MP01
