ET024QV01-H
| panel Model | ET024QV01-H |
|---|---|
| panel Jenama | Eurotech |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,2.4 inch, 240×320 |
| panel Jenis | a-Si TFT-LCD |
| Harga ET024QV01-H | Permintaan Harga & Lead Time |
| Kategori Sistem | LCD/OLED/EPD Flat Panel > TFT-LCD Panel |
| Kata kunci Desc. | 2.4寸, 240*320, 36pins, 350nits, MCU Interface, TFT LCD Module |
| Kelas Produk | Graphic LCD Display |
| Tag Produk | Color TFT-LCD, Wide Temperature LCD |
| Komposisi Panel | LCM |
| Resolusi | 240×320 |
| Nisbah aspek | 3:4 (W:H) |
| Form Factor | Flat Rectangle |
| Kawasan Aktif | 36.72 (W) × 48.96 (H) mm (A.A) |
| Dimensi Rangka | 42.72 (W) × 60.26 (H) mm |
| Maks. Kedalaman | 2.4 mm |
| Keluarga LC | TN |
| Polarizer | Transmissive |
| Kecerahan | 350 (Typ.) |
| Nisbah Kontras | 250:1 (Min.) |
| Melihat Sudut | 45/45/45/20 (L/R/U/D) |
| Melihat Arah | 12 o'clock |
| Jumlah Warna | 262K |
| Jenis Lampu Belakang | WLED |
| Jenis Antara Muka | CPU |
| Pins Antara Muka | 36 Pins |
| Sentuh Panel | Without |
| Temp Oper. | -20 ~ 70 °C |
| Tempatan Penyimpanan | -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com adalah pengedar stok khusus Eurotech ET024QV01-H.
Eurotech ET024QV01-H adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet Eurotech ET024QV01-H pdf atau spesifikasi terperinci Eurotech ET024QV01-H atau LCD Eurotech lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar Eurotech ET024QV01-H di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
Eurotech ET024QV01-H adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet Eurotech ET024QV01-H pdf atau spesifikasi terperinci Eurotech ET024QV01-H atau LCD Eurotech lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar Eurotech ET024QV01-H di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
Kata kunci yang berkaitan untuk "ET024QV01-H"
- Eurotech ET024QV01-H
- Lembaran ET024QV01-H
- Imej ET024QV01-H
- Harga ET024QV01-H
- Pengedar ET024QV01-H
