ET026QE01-K
| panel Model | ET026QE01-K |
|---|---|
| panel Jenama | Eurotech |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,2.6 inch, 320×430 |
| panel Jenis | a-Si TFT-LCD |
| Harga ET026QE01-K | Permintaan Harga & Lead Time |
| Kategori Sistem | LCD/OLED/EPD Flat Panel > TFT-LCD Panel |
| Kata kunci Desc. | 2.6 inch, 320*432, 20pins , 500nits , MIPI Interface, TFT LCD Module |
| Kelas Produk | Graphic LCD Display |
| Tag Produk | Color TFT-LCD, Wide Temperature LCD, Transflective LCD, Sunlight Readable LCD |
| Komposisi Panel | LCM |
| Resolusi | 320×430 |
| Nisbah aspek | 3:4 (W:H) |
| Form Factor | Flat Rectangle |
| Kawasan Aktif | 39.84 (W) × 53.78 (H) mm (A.A) |
| Dimensi Rangka | 46.76 (W) × 65.85 (H) mm |
| Maks. Kedalaman | 2.6 mm |
| Keluarga LC | IPS Family |
| Polarizer | Transflective |
| Kecerahan | 500 (Typ.) |
| Nisbah Kontras | 600:1 (Typ.) |
| Melihat Sudut | 80/80/80/80 (L/R/U/D) |
| Melihat Arah | Symmetry |
| Jumlah Warna | 262K |
| Jenis Lampu Belakang | WLED |
| Jenis Antara Muka | MIPI |
| Pins Antara Muka | 20 Pins |
| Sentuh Panel | Without |
| Temp Oper. | -30 ~ 85 °C |
| Tempatan Penyimpanan | -40 ~ 85 °C |
LCDs-Display.com adalah pengedar stok khusus Eurotech ET026QE01-K.
Eurotech ET026QE01-K adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet Eurotech ET026QE01-K pdf atau spesifikasi terperinci Eurotech ET026QE01-K atau LCD Eurotech lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar Eurotech ET026QE01-K di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
Eurotech ET026QE01-K adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet Eurotech ET026QE01-K pdf atau spesifikasi terperinci Eurotech ET026QE01-K atau LCD Eurotech lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar Eurotech ET026QE01-K di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
Kata kunci yang berkaitan untuk "ET026QE01-K"
- Eurotech ET026QE01-K
- Lembaran ET026QE01-K
- Imej ET026QE01-K
- Harga ET026QE01-K
- Pengedar ET026QE01-K
