F-55472GNBJ-LW-ACN

| panel Model | F-55472GNBJ-LW-ACN |
|---|---|
| panel Jenama | Kyocera |
| Descrition | STN-LCD ,2.8 inch, 128×64 |
| panel Jenis | STN-LCD |
| Harga F-55472GNBJ-LW-ACN | Permintaan Harga & Lead Time |
| Mod Paparan | STN, Blue mode, Transmissive |
| Kawasan Aktif | 63.857×31.921 mm |
| Garis Besar | 89.7×49.8×6 mm |
| Surface | |
| Nisbah Kontras | 8:1 (Typ.) |
| Warna paparan | Monochrome |
| Masa tindak balas | 130/230 (Typ.)(Tr/Td) |
| Melihat Sudut | |
| Jenis Lampu | 1S4P WLED Without Driver |
| Antara muka isyarat | 8-bit 6080/8080 parallel , 30 pins |
| Voltan Input | 3.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com adalah pengedar stok khusus Kyocera F-55472GNBJ-LW-ACN.
Kyocera F-55472GNBJ-LW-ACN adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet Kyocera F-55472GNBJ-LW-ACN pdf atau spesifikasi terperinci Kyocera F-55472GNBJ-LW-ACN atau LCD Kyocera lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar Kyocera F-55472GNBJ-LW-ACN di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
Kyocera F-55472GNBJ-LW-ACN adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet Kyocera F-55472GNBJ-LW-ACN pdf atau spesifikasi terperinci Kyocera F-55472GNBJ-LW-ACN atau LCD Kyocera lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar Kyocera F-55472GNBJ-LW-ACN di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
Kata kunci yang berkaitan untuk "F-55472GNBJ-LW-ACN"
- Kyocera F-55472GNBJ-LW-ACN
- Lembaran F-55472GNBJ-LW-ACN
- Imej F-55472GNBJ-LW-ACN
- Harga F-55472GNBJ-LW-ACN
- Pengedar F-55472GNBJ-LW-ACN

