HT121X02-100

| panel Model | HT121X02-100 |
|---|---|
| panel Jenama | HYDIS |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,12.1 inch, 1024×768 |
| panel Jenis | a-Si TFT-LCD |
| Harga HT121X02-100 | Permintaan Harga & Lead Time |
| Mod Paparan | TN, Normally White, Transmissive |
| Kawasan Aktif | 245.76×184.32 mm |
| Garis Besar | 256.8×198.2×3 mm |
| Surface | Antiglare |
| Nisbah Kontras | 250:1 (Typ.) |
| Warna paparan | 262K (6-bit) , CIE1931 45% |
| Masa tindak balas | 35 (Typ.)(Tr+Td) |
| Melihat Sudut | 40/40/10/30 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Kekerapan | 60Hz |
| Jenis Lampu | 10S4P WLED Embedded (LED Driver) |
| Antara muka isyarat | LVDS (1 ch, 6-bit) , 40 pins |
| Voltan Input | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com adalah pengedar stok khusus HYDIS HT121X02-100.
HYDIS HT121X02-100 adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet HYDIS HT121X02-100 pdf atau spesifikasi terperinci HYDIS HT121X02-100 atau LCD HYDIS lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar HYDIS HT121X02-100 di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
HYDIS HT121X02-100 adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet HYDIS HT121X02-100 pdf atau spesifikasi terperinci HYDIS HT121X02-100 atau LCD HYDIS lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar HYDIS HT121X02-100 di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
Kata kunci yang berkaitan untuk "HT121X02-100"
- HYDIS HT121X02-100
- Lembaran HT121X02-100
- Imej HT121X02-100
- Harga HT121X02-100
- Pengedar HT121X02-100

