LC320DXY-SGA1

| panel Model | LC320DXY-SGA1 |
|---|---|
| panel Jenama | LG Display |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,31.5 inch, 1366×768 |
| panel Jenis | a-Si TFT-LCD |
| Harga LC320DXY-SGA1 | Permintaan Harga & Lead Time |
| Mod Paparan | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Kawasan Aktif | 697.685×392.256 mm |
| Garis Besar | 715×411 mm |
| Surface | Antiglare (Haze 1%), Hard coating (3H) |
| Nisbah Kontras | 1200:1 (Typ.) |
| Warna paparan | 16.7M (8-bit) |
| Masa tindak balas | 8/10 (Typ.)(Tr/Td) |
| Melihat Sudut | 89/89/89/89 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Kekerapan | 60Hz |
| Antara muka isyarat | LVDS (1 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Voltan Input | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com adalah pengedar stok khusus LG Display LC320DXY-SGA1.
LG Display LC320DXY-SGA1 adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet LG Display LC320DXY-SGA1 pdf atau spesifikasi terperinci LG Display LC320DXY-SGA1 atau LCD LG Display lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar LG Display LC320DXY-SGA1 di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
LG Display LC320DXY-SGA1 adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet LG Display LC320DXY-SGA1 pdf atau spesifikasi terperinci LG Display LC320DXY-SGA1 atau LCD LG Display lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar LG Display LC320DXY-SGA1 di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
Kata kunci yang berkaitan untuk "LC320DXY-SGA1"
- LG Display LC320DXY-SGA1
- Lembaran LC320DXY-SGA1
- Imej LC320DXY-SGA1
- Harga LC320DXY-SGA1
- Pengedar LC320DXY-SGA1

