LTD121EDFS

| panel Model | LTD121EDFS |
|---|---|
| panel Jenama | Toshiba Matsushita |
| Descrition | LTPS TFT-LCD ,12.1 inch, 1024×768 |
| panel Jenis | LTPS TFT-LCD |
| Harga LTD121EDFS | Permintaan Harga & Lead Time |
| Mod Paparan | TN, Normally White, Transmissive |
| Kawasan Aktif | 245.76×184.32 mm |
| Garis Besar | 255×198×4.6 mm |
| Surface | |
| Nisbah Kontras | 250:1 (Typ.) |
| Warna paparan | 262K (6-bit) |
| Masa tindak balas | 40/40 (Max.)(Tr/Td) |
| Melihat Sudut | |
| Kekerapan | 60Hz |
| Jenis Lampu | 4 strings WLED Without Driver |
| Antara muka isyarat | LVDS (1 ch, 6-bit) , 30 pins |
| Voltan Input | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com adalah pengedar stok khusus Toshiba Matsushita LTD121EDFS.
Toshiba Matsushita LTD121EDFS adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet Toshiba Matsushita LTD121EDFS pdf atau spesifikasi terperinci Toshiba Matsushita LTD121EDFS atau LCD Toshiba Matsushita lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar Toshiba Matsushita LTD121EDFS di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
Toshiba Matsushita LTD121EDFS adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet Toshiba Matsushita LTD121EDFS pdf atau spesifikasi terperinci Toshiba Matsushita LTD121EDFS atau LCD Toshiba Matsushita lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar Toshiba Matsushita LTD121EDFS di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
Kata kunci yang berkaitan untuk "LTD121EDFS"
- Toshiba Matsushita LTD121EDFS
- Lembaran LTD121EDFS
- Imej LTD121EDFS
- Harga LTD121EDFS
- Pengedar LTD121EDFS

