LTN154XB-L01

| panel Model | LTN154XB-L01 |
|---|---|
| panel Jenama | SAMSUNG |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,15.4 inch, 1280×800 |
| panel Jenis | a-Si TFT-LCD |
| Harga LTN154XB-L01 | Permintaan Harga & Lead Time |
| Mod Paparan | TN, Normally White, Transmissive |
| Kawasan Aktif | 331.2×207 mm |
| Garis Besar | 344×225×7 mm |
| Gaya Bentuk | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Surface | Glare (Haze 0%), Hard coating (3H) |
| Nisbah Kontras | 600:1 (Typ.) |
| Warna paparan | 262K (6-bit) , CIE1931 90% |
| Masa tindak balas | 16 (Typ.)(Tr+Td) |
| Melihat Sudut | 70/70/65/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Kekerapan | 60Hz |
| Jenis Lampu | 2 pcs CCFL Without Driver |
| Antara muka isyarat | LVDS (1 ch, 6-bit) , 30 pins |
| Voltan Input | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com adalah pengedar stok khusus SAMSUNG LTN154XB-L01.
SAMSUNG LTN154XB-L01 adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet SAMSUNG LTN154XB-L01 pdf atau spesifikasi terperinci SAMSUNG LTN154XB-L01 atau LCD SAMSUNG lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar SAMSUNG LTN154XB-L01 di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
SAMSUNG LTN154XB-L01 adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet SAMSUNG LTN154XB-L01 pdf atau spesifikasi terperinci SAMSUNG LTN154XB-L01 atau LCD SAMSUNG lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar SAMSUNG LTN154XB-L01 di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
Kata kunci yang berkaitan untuk "LTN154XB-L01"
- SAMSUNG LTN154XB-L01
- Lembaran LTN154XB-L01
- Imej LTN154XB-L01
- Harga LTN154XB-L01
- Pengedar LTN154XB-L01
