N133BGE-E61

| panel Model | N133BGE-E61 |
|---|---|
| panel Jenama | INNOLUX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,13.3 inch, 1366×768 |
| panel Jenis | a-Si TFT-LCD |
| Harga N133BGE-E61 | Permintaan Harga & Lead Time |
| Mod Paparan | TN, Normally White, Transmissive |
| Kawasan Aktif | 293.42×164.97 mm |
| Garis Besar | 317.2×177.7×5.5 mm |
| Gaya Bentuk | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Surface | Glare (Haze 0%) |
| Nisbah Kontras | 400:1 (Typ.) |
| Warna paparan | 262K (6-bit) , CIE1931 50% |
| Masa tindak balas | 8/8 (Typ.)(Tr/Td) |
| Melihat Sudut | 70/70/60/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Kekerapan | 60Hz |
| Jenis Lampu | 9S3P WLED Embedded (LED Driver) |
| Antara muka isyarat | eDP (1 Lane) , 30 pins |
| Voltan Input | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com adalah pengedar stok khusus INNOLUX N133BGE-E61.
INNOLUX N133BGE-E61 adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet INNOLUX N133BGE-E61 pdf atau spesifikasi terperinci INNOLUX N133BGE-E61 atau LCD INNOLUX lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar INNOLUX N133BGE-E61 di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
INNOLUX N133BGE-E61 adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet INNOLUX N133BGE-E61 pdf atau spesifikasi terperinci INNOLUX N133BGE-E61 atau LCD INNOLUX lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar INNOLUX N133BGE-E61 di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
Kata kunci yang berkaitan untuk "N133BGE-E61"
- INNOLUX N133BGE-E61
- Lembaran N133BGE-E61
- Imej N133BGE-E61
- Harga N133BGE-E61
- Pengedar N133BGE-E61

