NV126A1M-N52

| panel Model | NV126A1M-N52 |
|---|---|
| panel Jenama | BOE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,12.6 inch, 2880×1920 |
| panel Jenis | a-Si TFT-LCD |
| Harga NV126A1M-N52 | Permintaan Harga & Lead Time |
| Mod Paparan | HADS, Normally Black, Transmissive |
| Kawasan Aktif | 266.112×177.408 mm |
| Garis Besar | 271.2×187.7×4.1 mm |
| Gaya Bentuk | Slim (PCBA Flat, Depth ≤3.2mm) |
| Surface | |
| Nisbah Kontras | 1200:1 (Typ.) |
| Warna paparan | 16.7M (8-bit) , CIE1931 72% |
| Masa tindak balas | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Melihat Sudut | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Jenis Lampu | 10S6P WLED Embedded (LED Driver) |
| Antara muka isyarat | eDP (4 Lanes) , 51 pins |
| Voltan Input | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com adalah pengedar stok khusus BOE NV126A1M-N52.
BOE NV126A1M-N52 adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet BOE NV126A1M-N52 pdf atau spesifikasi terperinci BOE NV126A1M-N52 atau LCD BOE lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar BOE NV126A1M-N52 di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
BOE NV126A1M-N52 adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet BOE NV126A1M-N52 pdf atau spesifikasi terperinci BOE NV126A1M-N52 atau LCD BOE lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar BOE NV126A1M-N52 di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
Kata kunci yang berkaitan untuk "NV126A1M-N52"
- BOE NV126A1M-N52
- Lembaran NV126A1M-N52
- Imej NV126A1M-N52
- Harga NV126A1M-N52
- Pengedar NV126A1M-N52

