PA050XU6
| panel Model | PA050XU6 |
|---|---|
| panel Jenama | PVI |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,5.0 inch, 320×234 |
| panel Jenis | a-Si TFT-LCD |
| Harga PA050XU6 | Permintaan Harga & Lead Time |
| Mod Paparan | TN, Normally White, Transmissive |
| Kawasan Aktif | 102.72×74.53 mm |
| Garis Besar | 119.3×91.4×7.8 mm |
| Surface | Antiglare |
| Nisbah Kontras | 400:1 (Typ.) |
| Warna paparan | Full color |
| Masa tindak balas | 15/30 (Typ.)(Tr/Td) |
| Melihat Sudut | 70/70/40/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Jenis Lampu | 3S5P WLED Without Driver |
| Antara muka isyarat | TFT Specific Analog RGB , 30 pins |
| Voltan Input | 3.3/3.3/5.0/17.0/-12.0V (Typ.)(VCC/VDD1/VDD2/VGH/VGL) |
LCDs-Display.com adalah pengedar stok khusus PVI PA050XU6.
PVI PA050XU6 adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet PVI PA050XU6 pdf atau spesifikasi terperinci PVI PA050XU6 atau LCD PVI lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar PVI PA050XU6 di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
PVI PA050XU6 adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet PVI PA050XU6 pdf atau spesifikasi terperinci PVI PA050XU6 atau LCD PVI lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar PVI PA050XU6 di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
Kata kunci yang berkaitan untuk "PA050XU6"
- PVI PA050XU6
- Lembaran PA050XU6
- Imej PA050XU6
- Harga PA050XU6
- Pengedar PA050XU6

