SG12232A

| panel Model | SG12232A |
|---|---|
| panel Jenama | Amson |
| Descrition | STN-LCD ,2.2 inch, 122×32 |
| panel Jenis | STN-LCD |
| Harga SG12232A | Permintaan Harga & Lead Time |
| Mod Paparan | STN, Yellow/Green (Positive), Transflective |
| Kawasan Aktif | 53.64×15.64 mm |
| Garis Besar | 84×44×12.7 mm |
| Surface | |
| Nisbah Kontras | |
| Warna paparan | Monochrome (1-bit) |
| Masa tindak balas | |
| Melihat Sudut | |
| Jenis Lampu | YG-LED |
| Antara muka isyarat | 8-bit parallel , 20 pins |
| Voltan Input | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com adalah pengedar stok khusus Amson SG12232A.
Amson SG12232A adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet Amson SG12232A pdf atau spesifikasi terperinci Amson SG12232A atau LCD Amson lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar Amson SG12232A di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
Amson SG12232A adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet Amson SG12232A pdf atau spesifikasi terperinci Amson SG12232A atau LCD Amson lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar Amson SG12232A di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
Kata kunci yang berkaitan untuk "SG12232A"
- Amson SG12232A
- Lembaran SG12232A
- Imej SG12232A
- Harga SG12232A
- Pengedar SG12232A
