T-51383L070J-FW-P-AA
| panel Model | T-51383L070J-FW-P-AA |
|---|---|
| panel Jenama | OPTREX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 480×234 |
| panel Jenis | a-Si TFT-LCD |
| Harga T-51383L070J-FW-P-AA | Permintaan Harga & Lead Time |
| Mod Paparan | TN, Normally White, Transmissive |
| Kawasan Aktif | 154.08×87.05 mm |
| Garis Besar | 167.1×102 mm |
| Surface | Antiglare, Hard coating |
| Nisbah Kontras | 150:1 (Typ.) |
| Warna paparan | Full color |
| Masa tindak balas | 30/50 (Max.)(Tr/Td) |
| Melihat Sudut | 55/55/15/35 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Jenis Lampu | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Antara muka isyarat | Analog RGB + Composite Video (NTSC/PAL) , 30 pins |
| Voltan Input | 5.0/5.0/17.0/-15.0V (Typ.)(VCC/VDD/VGH/VGL) |
LCDs-Display.com adalah pengedar stok khusus OPTREX T-51383L070J-FW-P-AA.
OPTREX T-51383L070J-FW-P-AA adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet OPTREX T-51383L070J-FW-P-AA pdf atau spesifikasi terperinci OPTREX T-51383L070J-FW-P-AA atau LCD OPTREX lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar OPTREX T-51383L070J-FW-P-AA di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
OPTREX T-51383L070J-FW-P-AA adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet OPTREX T-51383L070J-FW-P-AA pdf atau spesifikasi terperinci OPTREX T-51383L070J-FW-P-AA atau LCD OPTREX lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar OPTREX T-51383L070J-FW-P-AA di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
Kata kunci yang berkaitan untuk "T-51383L070J-FW-P-AA"
- OPTREX T-51383L070J-FW-P-AA
- Lembaran T-51383L070J-FW-P-AA
- Imej T-51383L070J-FW-P-AA
- Harga T-51383L070J-FW-P-AA
- Pengedar T-51383L070J-FW-P-AA

