gambaran Keseluruhan
spesifikasi
T-51383L070J-FW-P-AB
T-51383L070J-FW-P-AB Maklumat asas
| panel Model | T-51383L070J-FW-P-AB |
|---|---|
| panel Jenama | OPTREX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 480×234 |
| panel Jenis | a-Si TFT-LCD |
| Harga T-51383L070J-FW-P-AB | Permintaan Harga & Lead Time |
| Alias Model | PW070DS1T1 |
| Suhu Operasi | -20 ~ 70 °C |
| Suhu Penyimpanan | -30 ~ 80 °C |
| Kenyataan | Compatible with NTSC & PAL system |
T-51383L070J-FW-P-AB Ciri-ciri mekanikal
| Resolusi Dot | 480(RGB)×234 |
|---|---|
| Konfigurasi Piksel | RGB Vertical Stripe |
| Ketumpatan Pixel | 76 PPI |
| Nisbah aspek | 16:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.107×0.372 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.321×0.372 mm (H×V) |
| Berat badan | 205±10 |
| Surface | Antiglare, Hard coating |
| Kawasan Aktif | 154.08×87.05 mm (H×V) |
| Kawasan Bezel | 157.9×91.0 mm (H×V) |
| Dimensi Rangka | 167.1×102 mm (H×V) |
| Garis Garis Besar | 12.0 (Typ.) mm |
| Landskap atau Potret | Landscape type |
| Sentuh Panel | Without |
T-51383L070J-FW-P-AB Ciri-ciri optik
| Mod Paparan | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Kecerahan | 400 cd/m² (Typ.) |
| Nisbah Kontras | 150 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Warna paparan | Full color () |
| Masa tindak balas | 30/50 (Max.)(Tr/Td) |
| Melihat Sudut | 65/65/40/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Melihat Arah | 6 o'clock |
| Chromaticity warna putih | Wx:0.306; Wy:0.317 |
| Cahaya matahari boleh dibaca | N |
T-51383L070J-FW-P-AB Ciri Elektronik
| Imbas Songsang | Yes (U/D, L/R) |
|---|---|
| Pengawal Masa (T-CON) | Embedded T-CON |
T-51383L070J-FW-P-AB Sistem lampu belakang
| Jenis Lampu | CCFL |
|---|---|
| Jumlah lampu | 1 pcs |
| Waktu Hidup Lampu | 10K(Min.) (Hours) |
| Voltan Lampu | 810V (Typ.) |
| Semasa Lamp | 4.5/6.0/7.0mA (Min./Typ./Max.) |
| Frekuensi Operasi Lampu | 35/60KHz (Min./Max.) |
| Voltan Permulaan Lampu | 1095/1340V (Max.)(Ta=+25/0℃) |
| Penggunaan Kuasa Lampu | 4.86W (Typ.) |
| Jenis Antara Muka | Connector |
| Lembaga Pemandu Lampu | No |
T-51383L070J-FW-P-AB Antara Muka isyarat
| Kategori Isyarat | Analog |
|---|---|
| Kelas isyarat | Analog RGB + Composite Video (NTSC/PAL) |
| Voltan Input untuk Panel | 5.0/5.0/17.0/-15.0V (Typ.)(VCC/VDD/VGH/VGL) |
| Input semasa untuk Panel | 20/20/0.15/20mA (Typ.)(ICC/IDD/IGH/IGL) |
| Penggunaan Kuasa Panel | 0.50W (Typ.) |
| Jenis Antara Muka | Connector |
| Antara muka isyarat | Kyocera Elco - 08-6210-030, Pitch:0.5 mm, Pin:30 pins |
