TD020THED2

| panel Model | TD020THED2 |
|---|---|
| panel Jenama | TPO |
| Descrition | LTPS TFT-LCD ,2.0 inch, 640×240 |
| panel Jenis | LTPS TFT-LCD |
| Harga TD020THED2 | Permintaan Harga & Lead Time |
| Mod Paparan | TN, Normally White, Transmissive |
| Kawasan Aktif | 40.672×30.48 mm |
| Garis Besar | 46.1×40.96×2.78 mm |
| Surface | Hard coating (3H) |
| Nisbah Kontras | 300:1 (Typ.) |
| Warna paparan | 16.7M (8-bit) , CIE1931 50% |
| Masa tindak balas | 13/22 (Typ.)(Tr/Td) |
| Melihat Sudut | 40/40/20/50 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Kekerapan | 60Hz |
| Jenis Lampu | 2S1P WLED Without Driver |
| Antara muka isyarat | Serial RGB (8-bit) + SPI, CCIR601 , 39 pins |
| Voltan Input | 3.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com adalah pengedar stok khusus TPO TD020THED2.
TPO TD020THED2 adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet TPO TD020THED2 pdf atau spesifikasi terperinci TPO TD020THED2 atau LCD TPO lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar TPO TD020THED2 di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
TPO TD020THED2 adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet TPO TD020THED2 pdf atau spesifikasi terperinci TPO TD020THED2 atau LCD TPO lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar TPO TD020THED2 di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
Kata kunci yang berkaitan untuk "TD020THED2"
- TPO TD020THED2
- Lembaran TD020THED2
- Imej TD020THED2
- Harga TD020THED2
- Pengedar TD020THED2

