TD025THEB2

| panel Model | TD025THEB2 |
|---|---|
| panel Jenama | TPO |
| Descrition | LTPS TFT-LCD ,2.5 inch, 640×240 |
| panel Jenis | LTPS TFT-LCD |
| Harga TD025THEB2 | Permintaan Harga & Lead Time |
| Mod Paparan | TN, Normally White, Transmissive |
| Kawasan Aktif | 50.279×37.8 mm |
| Garis Besar | 61.7×44.5×2.78 mm |
| Surface | Hard coating (3H) |
| Nisbah Kontras | 300:1 (Typ.) |
| Warna paparan | 16.7M (8-bit) |
| Masa tindak balas | 13/22 (Typ.)(Tr/Td) |
| Melihat Sudut | 40/40/20/50 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Kekerapan | 60Hz |
| Jenis Lampu | 2S1P WLED Without Driver |
| Antara muka isyarat | Serial RGB (8-bit) + SPI, CCIR601 , 40 pins |
| Voltan Input | 3.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com adalah pengedar stok khusus TPO TD025THEB2.
TPO TD025THEB2 adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet TPO TD025THEB2 pdf atau spesifikasi terperinci TPO TD025THEB2 atau LCD TPO lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar TPO TD025THEB2 di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
TPO TD025THEB2 adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet TPO TD025THEB2 pdf atau spesifikasi terperinci TPO TD025THEB2 atau LCD TPO lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar TPO TD025THEB2 di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
Kata kunci yang berkaitan untuk "TD025THEB2"
- TPO TD025THEB2
- Lembaran TD025THEB2
- Imej TD025THEB2
- Harga TD025THEB2
- Pengedar TD025THEB2

