TD025THEE6

| panel Model | TD025THEE6 |
|---|---|
| panel Jenama | TPO |
| Descrition | LTPS TFT-LCD ,2.5 inch, 640×240 |
| panel Jenis | LTPS TFT-LCD |
| Harga TD025THEE6 | Permintaan Harga & Lead Time |
| Mod Paparan | TN, Normally White, Transmissive |
| Kawasan Aktif | 50.28×37.8 mm |
| Garis Besar | 61.7×44.5×2.79 mm |
| Surface | Hard coating (3H) |
| Nisbah Kontras | 300:1 (Typ.) |
| Warna paparan | 16.7M (8-bit) |
| Masa tindak balas | 13/22 (Typ.)(Tr/Td) |
| Melihat Sudut | 40/40/20/50 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Kekerapan | 60Hz |
| Jenis Lampu | 2S1P WLED Without Driver |
| Antara muka isyarat | Serial RGB (8-bit) + SPI, CCIR601 |
| Voltan Input | 3.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com adalah pengedar stok khusus TPO TD025THEE6.
TPO TD025THEE6 adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet TPO TD025THEE6 pdf atau spesifikasi terperinci TPO TD025THEE6 atau LCD TPO lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar TPO TD025THEE6 di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
TPO TD025THEE6 adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet TPO TD025THEE6 pdf atau spesifikasi terperinci TPO TD025THEE6 atau LCD TPO lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar TPO TD025THEE6 di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
Kata kunci yang berkaitan untuk "TD025THEE6"
- TPO TD025THEE6
- Lembaran TD025THEE6
- Imej TD025THEE6
- Harga TD025THEE6
- Pengedar TD025THEE6
