TM050RVHG02-40

| panel Model | TM050RVHG02-40 |
|---|---|
| panel Jenama | TIANMA |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,5.0 inch, 800×480 |
| panel Jenis | a-Si TFT-LCD |
| Harga TM050RVHG02-40 | Permintaan Harga & Lead Time |
| Kawasan Aktif | 108×64.8 mm |
| Garis Besar | 120.7×75.8×4.8 mm |
| Surface | Antiglare |
| Nisbah Kontras | 600:1 (Typ.) |
| Warna paparan | 16.7M (8-bit) , CIE1931 50% |
| Melihat Sudut | 70/70/50/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Kekerapan | 60Hz |
| Antara muka isyarat | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) , 40 pins |
| Voltan Input | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com adalah pengedar stok khusus TIANMA TM050RVHG02-40.
TIANMA TM050RVHG02-40 adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet TIANMA TM050RVHG02-40 pdf atau spesifikasi terperinci TIANMA TM050RVHG02-40 atau LCD TIANMA lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar TIANMA TM050RVHG02-40 di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
TIANMA TM050RVHG02-40 adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet TIANMA TM050RVHG02-40 pdf atau spesifikasi terperinci TIANMA TM050RVHG02-40 atau LCD TIANMA lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar TIANMA TM050RVHG02-40 di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
Kata kunci yang berkaitan untuk "TM050RVHG02-40"
- TIANMA TM050RVHG02-40
- Lembaran TM050RVHG02-40
- Imej TM050RVHG02-40
- Harga TM050RVHG02-40
- Pengedar TM050RVHG02-40

