TV101WXM-NS0-3940

| panel Model | TV101WXM-NS0-3940 |
|---|---|
| panel Jenama | BOE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,10.1 inch, 1280×800 |
| panel Jenis | a-Si TFT-LCD |
| Harga TV101WXM-NS0-3940 | Permintaan Harga & Lead Time |
| Nombor Piksel | 1280(RGB)×800 (WXGA) |
| Kawasan Aktif (mm) | 216.96 × 135.6 (H×V) |
| Kawasan Bezel (mm) | - |
| Luminance | - |
| Melihat Sudut | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) |
| Good View at | Symmetry |
| Kedalaman Warna | 16.7M 50% (CIE1931) |
| Bentuk Garis Besar | - |
| Kadar Refresh | 60Hz |
| Pengaturan | RGB Vertical Stripe |
| Garis Besar (mm) | 228.211 × 148.86 × 4.59 (H×V×D) |
| Rawatan | Hard coating (2H), Antireflection |
| Nisbah Kontras | 900 : 1 (Typ.) (TM) |
| Mod Kerja | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Maklum balas | 30 (Typ.)(Tr+Td) ms |
| Lampu latar | 6 strings WLED , No Driver |
| Skrin sentuh | Without |
| Jenis Isyarat | LVDS (1 ch, 8-bit) , Connector , 45 pins |
| Bekalan Voltan | 3.3V (Typ.) |
| Maks. Penilaian | Storage Temp.: -40 ~ 80 °C Operating Temp.: -20 ~ 65 °C |
LCDs-Display.com adalah pengedar stok khusus BOE TV101WXM-NS0-3940.
BOE TV101WXM-NS0-3940 adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet BOE TV101WXM-NS0-3940 pdf atau spesifikasi terperinci BOE TV101WXM-NS0-3940 atau LCD BOE lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar BOE TV101WXM-NS0-3940 di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
BOE TV101WXM-NS0-3940 adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet BOE TV101WXM-NS0-3940 pdf atau spesifikasi terperinci BOE TV101WXM-NS0-3940 atau LCD BOE lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar BOE TV101WXM-NS0-3940 di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
Kata kunci yang berkaitan untuk "TV101WXM-NS0-3940"
- BOE TV101WXM-NS0-3940
- Lembaran TV101WXM-NS0-3940
- Imej TV101WXM-NS0-3940
- Harga TV101WXM-NS0-3940
- Pengedar TV101WXM-NS0-3940

