TV101WXM-TW0

| panel Model | TV101WXM-TW0 |
|---|---|
| panel Jenama | BOE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,10.1 inch, 800×1280 |
| panel Jenis | a-Si TFT-LCD |
| Harga TV101WXM-TW0 | Permintaan Harga & Lead Time |
| Format Piksel | 800(RGB)×1280 [WXGA] |
| Konfigurasi | RGB Vertical Stripe |
| Kawasan Aktif | 135.36(H)×216.576(V) mm |
| Garis Besar Dim. | 142.9(H)×228.53(V) ×4.55(D) mm |
| Kawasan Bezel | - |
| Rawatan | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Luminance | 300 cd/m² (Typ.) |
| Nisbah Kontras | 1000:1 (Typ.) (TM) |
| Lihat Arah | Symmetry |
| Masa tindak balas | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Melihat Sudut | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) |
| Mod operasi | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Warna Sokongan | 16.7M 60% (CIE1931) |
| Sumber cahaya | WLED [4S7P] , 15K hours , W/O Driver |
| Berat badan | 175g (Max.) |
| Kadar bingkai | 60Hz |
| Sentuh Panel | PCAP, On-Cell |
| Jenis Antara Muka | 40 pins MIPI (4 data lanes) , Connector |
| Bekalan Kuasa | 1.8/5.5/-5.5V (Typ.)(VDDI/VSP/VSN) |
| Alam Sekitar | Operating Temperature: 0 ~ 50 °C ; Storage Temperature: -10 ~ 60 °C |
LCDs-Display.com adalah pengedar stok khusus BOE TV101WXM-TW0.
BOE TV101WXM-TW0 adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet BOE TV101WXM-TW0 pdf atau spesifikasi terperinci BOE TV101WXM-TW0 atau LCD BOE lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar BOE TV101WXM-TW0 di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
BOE TV101WXM-TW0 adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet BOE TV101WXM-TW0 pdf atau spesifikasi terperinci BOE TV101WXM-TW0 atau LCD BOE lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar BOE TV101WXM-TW0 di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
Kata kunci yang berkaitan untuk "TV101WXM-TW0"
- BOE TV101WXM-TW0
- Lembaran TV101WXM-TW0
- Imej TV101WXM-TW0
- Harga TV101WXM-TW0
- Pengedar TV101WXM-TW0

