TV106WAB-NS0

| panel Model | TV106WAB-NS0 |
|---|---|
| panel Jenama | BOE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,10.6 inch, 1280×1920 |
| panel Jenis | a-Si TFT-LCD |
| Harga TV106WAB-NS0 | Permintaan Harga & Lead Time |
| Resolusi | 1280(RGB)×1920 |
| Format Piksel | RGB Vertical Stripe |
| Kawasan Paparan | 148.992(W)×223.488(H) mm |
| Pembukaan Bezel | - |
| Saiz Garis Besar | 153.392(W)×232.688(H) ×0.79(D) mm |
| Surface | Hard coating (3H) |
| Kecerahan | 0 cd/m² |
| Nisbah Kontras | 900:1 (Typ.) (TM) |
| Melihat Sudut | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) |
| Mod Paparan | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Paparan Terbaik pada | Symmetry |
| Masa tindak balas | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kedalaman Kaca | 0.25+0.25 mm |
| Transmissivity | - |
| Warna paparan | 16.7M |
| Jenis Lampu | No B/L , Without Driver |
| Kekerapan | 60Hz |
| Skrin sentuh | Without |
| Berat Panel | 62.0g (Max.) |
| Antara muka isyarat | MIPI (2 ch, 4 data lanes) , 90 pins , Connector |
| Voltan Input | 3.3V (Typ.) |
| Alam Sekitar | Operating Temp.: 0 ~ 50 °C ; Storage Temp.: -20 ~ 60 °C |
LCDs-Display.com adalah pengedar stok khusus BOE TV106WAB-NS0.
BOE TV106WAB-NS0 adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet BOE TV106WAB-NS0 pdf atau spesifikasi terperinci BOE TV106WAB-NS0 atau LCD BOE lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar BOE TV106WAB-NS0 di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
BOE TV106WAB-NS0 adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet BOE TV106WAB-NS0 pdf atau spesifikasi terperinci BOE TV106WAB-NS0 atau LCD BOE lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar BOE TV106WAB-NS0 di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
Kata kunci yang berkaitan untuk "TV106WAB-NS0"
- BOE TV106WAB-NS0
- Lembaran TV106WAB-NS0
- Imej TV106WAB-NS0
- Harga TV106WAB-NS0
- Pengedar TV106WAB-NS0

