TV108FHM-ND0

| panel Model | TV108FHM-ND0 |
|---|---|
| panel Jenama | BOE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,10.8 inch, 1920×1080 |
| panel Jenis | a-Si TFT-LCD |
| Harga TV108FHM-ND0 | Permintaan Harga & Lead Time |
| Resolusi | 1920(RGB)×1080 , FHD |
| Format Piksel | RGB Vertical Stripe |
| Kawasan Paparan | 239.04(W)×134.46(H) mm |
| Pembukaan Bezel | - |
| Kecerahan | - |
| Nisbah Kontras | 1000:1 (Typ.) (TM) |
| Melihat Sudut | 80/80/80/80 (Min.)(CR≥10) |
| Mod Paparan | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Paparan Terbaik pada | Symmetry |
| Masa tindak balas | 16 (Typ.)(Tr+Td) |
| Warna paparan | 16.7M 72% (CIE1931) |
| Jenis Lampu | WLED , 15K hours |
| Kekerapan | 60Hz |
| Skrin sentuh | - |
| Berat Panel | - |
| Antara muka isyarat | eDP (2 Lanes) |
| Voltan Input | 3.3V (Typ.) |
| Alam Sekitar | Operating Temp.: 0 ~ 40 °C ; Storage Temp.: -20 ~ 60 °C |
LCDs-Display.com adalah pengedar stok khusus BOE TV108FHM-ND0.
BOE TV108FHM-ND0 adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet BOE TV108FHM-ND0 pdf atau spesifikasi terperinci BOE TV108FHM-ND0 atau LCD BOE lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar BOE TV108FHM-ND0 di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
BOE TV108FHM-ND0 adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet BOE TV108FHM-ND0 pdf atau spesifikasi terperinci BOE TV108FHM-ND0 atau LCD BOE lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar BOE TV108FHM-ND0 di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
Kata kunci yang berkaitan untuk "TV108FHM-ND0"
- BOE TV108FHM-ND0
- Lembaran TV108FHM-ND0
- Imej TV108FHM-ND0
- Harga TV108FHM-ND0
- Pengedar TV108FHM-ND0
