TV122WXM-NW0

| panel Model | TV122WXM-NW0 |
|---|---|
| panel Jenama | BOE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,12.2 inch, 1280×800 |
| panel Jenis | a-Si TFT-LCD |
| Harga TV122WXM-NW0 | Permintaan Harga & Lead Time |
| Mod Paparan | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Kawasan Aktif | 262.565×164.16 mm |
| Garis Besar | 271.06×176.42×2.86 mm |
| Surface | |
| Nisbah Kontras | 900:1 (Typ.) |
| Warna paparan | 16.7M (8-bit) , CIE1931 50% |
| Masa tindak balas | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Melihat Sudut | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Kekerapan | 60Hz |
| Jenis Lampu | WLED Without Driver |
| Antara muka isyarat | eDP (2 Lanes) , 39 pins |
| Voltan Input | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com adalah pengedar stok khusus BOE TV122WXM-NW0.
BOE TV122WXM-NW0 adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet BOE TV122WXM-NW0 pdf atau spesifikasi terperinci BOE TV122WXM-NW0 atau LCD BOE lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar BOE TV122WXM-NW0 di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
BOE TV122WXM-NW0 adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet BOE TV122WXM-NW0 pdf atau spesifikasi terperinci BOE TV122WXM-NW0 atau LCD BOE lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar BOE TV122WXM-NW0 di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
Kata kunci yang berkaitan untuk "TV122WXM-NW0"
- BOE TV122WXM-NW0
- Lembaran TV122WXM-NW0
- Imej TV122WXM-NW0
- Harga TV122WXM-NW0
- Pengedar TV122WXM-NW0
