gambaran Keseluruhan
spesifikasi
TV126WTM-NU0

TV126WTM-NU0 Maklumat asas
| panel Model | TV126WTM-NU0 |
|---|---|
| panel Jenama | BOE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,12.6 inch, 2160×1440 |
| panel Jenis | a-Si TFT-LCD |
| Harga TV126WTM-NU0 | Permintaan Harga & Lead Time |
| Alias Model | BOE06EC |
| Temp Oper. | 0 ~ 50 °C |
| Tempatan Penyimpanan | -20 ~ 60 °C |
| Penilaian Getaran | - |
TV126WTM-NU0 Ciri-ciri mekanikal
| Alias Model | BOE06EC |
|---|---|
| Temp Oper. | 0 ~ 50 °C |
| Tempatan Penyimpanan | -20 ~ 60 °C |
| Penilaian Getaran | - |
| Format Piksel | 2160(RGB)×1440 |
| Dot Pitch | 0.041×0.123 mm (H×V) |
| Konfigurasi | RGB Vertical Stripe |
| Pixel Pitch | 0.123×0.123 mm (H×V) |
| Kawasan Paparan | 265.68×177.12 mm (H×V) |
| Kawasan Bezel | - |
| Garis Besar Dim. | 271.28×188.52 mm (H×V) |
| Garis Garis Besar | 1.95/3.9 (Typ./Max.) mm |
| Form Factor | Flat Rectangle |
| Orientasi | Landscape type |
| Nisbah aspek | 15:10 (H:V) |
| Gaya Bentuk | - |
| Berat badan | 163g (Max.) |
| Surface | Hard coating (3H) |
TV126WTM-NU0 Ciri-ciri optik
| Alias Model | BOE06EC |
|---|---|
| Temp Oper. | 0 ~ 50 °C |
| Tempatan Penyimpanan | -20 ~ 60 °C |
| Penilaian Getaran | - |
| Format Piksel | 2160(RGB)×1440 |
| Dot Pitch | 0.041×0.123 mm (H×V) |
| Konfigurasi | RGB Vertical Stripe |
| Pixel Pitch | 0.123×0.123 mm (H×V) |
| Kawasan Paparan | 265.68×177.12 mm (H×V) |
| Kawasan Bezel | - |
| Garis Besar Dim. | 271.28×188.52 mm (H×V) |
| Garis Garis Besar | 1.95/3.9 (Typ./Max.) mm |
| Form Factor | Flat Rectangle |
| Orientasi | Landscape type |
| Nisbah aspek | 15:10 (H:V) |
| Gaya Bentuk | - |
| Berat badan | 163g (Max.) |
| Surface | Hard coating (3H) |
| Kecerahan | 250 cd/m² (Typ.) |
| Nisbah Kontras | 800:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Melihat Sudut | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) |
| Mod Optik | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Melihat Arah | Symmetry |
| Masa tindak balas | 30 (Typ.)(Tr+Td) ms |
| Chromaticity | Wx:0.305; Wy:0.325 |
| Nombor Warna | 16.7M (8-bit) |
| Gamut Warna | 73% NTSC (CIE1931) |
| Keseragaman | 1.25/1.52 (Max.)(5/13 points) |
TV126WTM-NU0 Sistem lampu belakang
| Alias Model | BOE06EC |
|---|---|
| Temp Oper. | 0 ~ 50 °C |
| Tempatan Penyimpanan | -20 ~ 60 °C |
| Penilaian Getaran | - |
| Format Piksel | 2160(RGB)×1440 |
| Dot Pitch | 0.041×0.123 mm (H×V) |
| Konfigurasi | RGB Vertical Stripe |
| Pixel Pitch | 0.123×0.123 mm (H×V) |
| Kawasan Paparan | 265.68×177.12 mm (H×V) |
| Kawasan Bezel | - |
| Garis Besar Dim. | 271.28×188.52 mm (H×V) |
| Garis Garis Besar | 1.95/3.9 (Typ./Max.) mm |
| Form Factor | Flat Rectangle |
| Orientasi | Landscape type |
| Nisbah aspek | 15:10 (H:V) |
| Gaya Bentuk | - |
| Berat badan | 163g (Max.) |
| Surface | Hard coating (3H) |
| Kecerahan | 250 cd/m² (Typ.) |
| Nisbah Kontras | 800:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Melihat Sudut | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) |
| Mod Optik | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Melihat Arah | Symmetry |
| Masa tindak balas | 30 (Typ.)(Tr+Td) ms |
| Chromaticity | Wx:0.305; Wy:0.325 |
| Nombor Warna | 16.7M (8-bit) |
| Gamut Warna | 73% NTSC (CIE1931) |
| Keseragaman | 1.25/1.52 (Max.)(5/13 points) |
| Jenis Lampu | WLED |
| Jumlah | - |
| Seumur hidup | 15K(Min.) (Hours) |
| Penggantian | - |
| Bentuk lampu | - |
| Jawatan | - |
| Pemandu Lampu | With LED Driver |
| Input Voltan | 10/19/24V (Min./Typ./Max.) |
| Input semasa | - |
| Penggunaan | 2.15/2.3W (Typ./Max.) |
TV126WTM-NU0 Antara Muka isyarat
| Alias Model | BOE06EC |
|---|---|
| Temp Oper. | 0 ~ 50 °C |
| Tempatan Penyimpanan | -20 ~ 60 °C |
| Penilaian Getaran | - |
| Format Piksel | 2160(RGB)×1440 |
| Dot Pitch | 0.041×0.123 mm (H×V) |
| Konfigurasi | RGB Vertical Stripe |
| Pixel Pitch | 0.123×0.123 mm (H×V) |
| Kawasan Paparan | 265.68×177.12 mm (H×V) |
| Kawasan Bezel | - |
| Garis Besar Dim. | 271.28×188.52 mm (H×V) |
| Garis Garis Besar | 1.95/3.9 (Typ./Max.) mm |
| Form Factor | Flat Rectangle |
| Orientasi | Landscape type |
| Nisbah aspek | 15:10 (H:V) |
| Gaya Bentuk | - |
| Berat badan | 163g (Max.) |
| Surface | Hard coating (3H) |
| Kecerahan | 250 cd/m² (Typ.) |
| Nisbah Kontras | 800:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Melihat Sudut | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) |
| Mod Optik | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Melihat Arah | Symmetry |
| Masa tindak balas | 30 (Typ.)(Tr+Td) ms |
| Chromaticity | Wx:0.305; Wy:0.325 |
| Nombor Warna | 16.7M (8-bit) |
| Gamut Warna | 73% NTSC (CIE1931) |
| Keseragaman | 1.25/1.52 (Max.)(5/13 points) |
| Jenis Lampu | WLED |
| Jumlah | Configuration |
| Seumur hidup | 15K(Min.) (Hours) |
| Penggantian | - |
| Bentuk lampu | - |
| Jawatan | |
| Pemandu Lampu | With LED Driver |
| Input Voltan | 3.3V (Typ.) |
| Input semasa | 305mA (Typ.) |
| Penggunaan | 1.0/1.1W (Typ./Max.) |
| Voltan Logik | - |
| Pin Pitch | Pins |
