gambaran Keseluruhan
spesifikasi
UG-2864ASYDT06
UG-2864ASYDT06 Maklumat asas
| panel Model | UG-2864ASYDT06 |
|---|---|
| panel Jenama | Univision |
| Descrition | PM-OLED ,2.7 inch, 128×64 |
| panel Jenis | PM-OLED |
| Harga UG-2864ASYDT06 | Permintaan Harga & Lead Time |
| Suhu Operasi | -30 ~ 80 °C |
| Suhu Penyimpanan | -40 ~ 90 °C |
UG-2864ASYDT06 Ciri-ciri mekanikal
| Resolusi Dot | 128×64 |
|---|---|
| Konfigurasi Piksel | Rectangle |
| Ketumpatan Pixel | 52 PPI |
| Nisbah aspek | 2:1 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.48×0.48 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.48×0.48 mm (H×V) |
| Berat badan | 12.7g (Typ.) |
| Kawasan Aktif | 61.41×30.69 mm (H×V) |
| Kawasan Bezel | 63.41×32.69 mm (H×V) |
| Dimensi Rangka | 73×41.86 mm (H×V) |
| Garis Garis Besar | 2.2 (Typ.) mm |
| Lubang & Kurungan | Without |
| Landskap atau Potret | Landscape type |
| Sentuh Panel | Without |
UG-2864ASYDT06 Ciri-ciri optik
| Kecerahan | 100 cd/m² (Typ.) |
|---|---|
| Nisbah Kontras | 2000 : 1 (Min.) (Transmissive) |
| Warna paparan | Mono(Yellow) () |
| Melihat Sudut | 80/80/80/80 (Min.) (L/R/U/D) |
| Melihat Arah | Symmetry |
| Cahaya matahari boleh dibaca | N |
UG-2864ASYDT06 Ciri Elektronik
| Pemandu IC | TAB Built-in SSD1325 |
|---|---|
| Kaedah Memandu | Duty: 1/64 |
UG-2864ASYDT06 Sistem lampu belakang
| Jenis Lampu | self |
|---|---|
| Waktu Hidup Lampu | 40K(Min.) (Hours) |
UG-2864ASYDT06 Antara Muka isyarat
| Kategori Isyarat | CPU/SPI |
|---|---|
| Kelas isyarat | 8-bit 8080 parallel, 4-wire SPI |
| Voltan Input untuk Panel | 2.8/15V (Typ.)(VDD/VCC) |
| Input semasa untuk Panel | 0.25/53mA (Typ.)(IDD/ICC) |
| Jenis Antara Muka | FPC |
