A070FW03 V4

| panel Model | A070FW03 V4 |
|---|---|
| panel Jenama | AUO |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 480×234 |
| panel Jenis | a-Si TFT-LCD |
| Harga A070FW03 V4 | Permintaan Harga & Lead Time |
| Mod Paparan | TN, Normally White, Transmissive |
| Kawasan Aktif | 154.08×86.58 mm |
| Garis Besar | 164.9×100 mm |
| Surface | Antiglare (Haze 25%) |
| Nisbah Kontras | 300:1 (Typ.) |
| Warna paparan | |
| Masa tindak balas | 12/18 (Typ.)(Tr/Td) |
| Melihat Sudut | 65/65/40/65 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Jenis Lampu | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Antara muka isyarat | TFT Specific Analog RGB , 26 pins |
| Voltan Input | 5/5/15/-10V (Typ.)(VCC/AVDD/VGH/VGL) |
LCDs-Display.com adalah pengedar stok khusus AUO A070FW03 V4.
AUO A070FW03 V4 adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet AUO A070FW03 V4 pdf atau spesifikasi terperinci AUO A070FW03 V4 atau LCD AUO lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar AUO A070FW03 V4 di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
AUO A070FW03 V4 adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet AUO A070FW03 V4 pdf atau spesifikasi terperinci AUO A070FW03 V4 atau LCD AUO lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar AUO A070FW03 V4 di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
Kata kunci yang berkaitan untuk "A070FW03 V4"
- AUO A070FW03 V4
- Lembaran A070FW03 V4
- Imej A070FW03 V4
- Harga A070FW03 V4
- Pengedar A070FW03 V4
