A070FW03 V8

| panel Model | A070FW03 V8 |
|---|---|
| panel Jenama | AUO |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 480×234 |
| panel Jenis | a-Si TFT-LCD |
| Harga A070FW03 V8 | Permintaan Harga & Lead Time |
| Mod Paparan | TN, Normally White, Transmissive |
| Kawasan Aktif | 154.08×86.58 mm |
| Garis Besar | 164.9×100 mm |
| Surface | Antiglare (Haze 25%) |
| Nisbah Kontras | 400:1 (Typ.) |
| Warna paparan | Full color |
| Masa tindak balas | 12/18 (Typ.)(Tr/Td) |
| Melihat Sudut | 65/65/40/65 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Jenis Lampu | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Antara muka isyarat | TFT Specific Analog RGB , 26 pins |
| Voltan Input | (3.3/5.0)/5/15/-10V (Typ.)(VCC/AVDD/VGH/VGL) |
LCDs-Display.com adalah pengedar stok khusus AUO A070FW03 V8.
AUO A070FW03 V8 adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet AUO A070FW03 V8 pdf atau spesifikasi terperinci AUO A070FW03 V8 atau LCD AUO lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar AUO A070FW03 V8 di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
AUO A070FW03 V8 adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet AUO A070FW03 V8 pdf atau spesifikasi terperinci AUO A070FW03 V8 atau LCD AUO lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar AUO A070FW03 V8 di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
Kata kunci yang berkaitan untuk "A070FW03 V8"
- AUO A070FW03 V8
- Lembaran A070FW03 V8
- Imej A070FW03 V8
- Harga A070FW03 V8
- Pengedar A070FW03 V8
