AA050ME01--T1

| panel Model | AA050ME01--T1 |
|---|---|
| panel Jenama | Mitsubishi |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,5.0 inch, 800×480 |
| panel Jenis | a-Si TFT-LCD |
| Harga AA050ME01--T1 | Permintaan Harga & Lead Time |
| Mod Paparan | TN, Normally White, Transmissive |
| Kawasan Aktif | 108×64.8 mm |
| Garis Besar | 118.5×77.8×6.5 mm |
| Surface | Clear, Hard coating (3H) |
| Nisbah Kontras | 450:1 (Typ.) |
| Warna paparan | 16.7M (8-bit) , CIE1931 50% |
| Masa tindak balas | 5/20 (Typ.)(Tr/Td) |
| Melihat Sudut | 65/65/65/45 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Kekerapan | 60Hz |
| Jenis Lampu | 2 strings WLED Without Driver |
| Antara muka isyarat | CMOS (1 ch, 8-bit) , 45 pins |
| Voltan Input | 3.3/5.0V (Typ.)(VCC/AVDD) |
LCDs-Display.com adalah pengedar stok khusus Mitsubishi AA050ME01--T1.
Mitsubishi AA050ME01--T1 adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet Mitsubishi AA050ME01--T1 pdf atau spesifikasi terperinci Mitsubishi AA050ME01--T1 atau LCD Mitsubishi lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar Mitsubishi AA050ME01--T1 di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
Mitsubishi AA050ME01--T1 adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet Mitsubishi AA050ME01--T1 pdf atau spesifikasi terperinci Mitsubishi AA050ME01--T1 atau LCD Mitsubishi lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar Mitsubishi AA050ME01--T1 di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
Kata kunci yang berkaitan untuk "AA050ME01--T1"
- Mitsubishi AA050ME01--T1
- Lembaran AA050ME01--T1
- Imej AA050ME01--T1
- Harga AA050ME01--T1
- Pengedar AA050ME01--T1
