AA070ME01CDA11

| panel Model | AA070ME01CDA11 |
|---|---|
| panel Jenama | Mitsubishi |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,7 inch, 800×480 |
| panel Jenis | a-Si TFT-LCD |
| Harga AA070ME01CDA11 | Permintaan Harga & Lead Time |
| Nombor Piksel | 800(RGB)×480 (WVGA) |
| Kawasan Aktif (mm) | 152.4 × 91.44 (H×V) |
| Kawasan Bezel (mm) | - |
| Luminance | 800 (Typ.)(cd/m²) |
| Melihat Sudut | 80/80/80/60 (Typ.)(CR≥10) |
| Good View at | - |
| Kedalaman Warna | 262K/16.7M 54% (CIE1931) |
| Massa | 350g |
| Kadar Refresh | 60Hz |
| Pengaturan | RGB Vertical Stripe |
| Garis Besar (mm) | 189.8 × 129.7 × 14.6 (H×V×D) |
| Rawatan | Clear, Hard coating (5H) |
| Nisbah Kontras | 600 : 1 (Typ.) (TM) |
| Mod Kerja | TN, Normally White, Transmissive |
| Maklum balas | 4/12 (Typ.)(Tr/Td) ms |
| Lampu latar | WLED , 100K hours , With LED Driver |
| Skrin sentuh | PCAP |
| Jenis Isyarat | LVDS (1 ch, 6/8-bit) , Connector , 20 pins |
| Bekalan Voltan | 3.3V (Typ.) |
| Maks. Penilaian | Storage Temp.: -30 ~ 80 °C Operating Temp.: -30 ~ 70 °C |
LCDs-Display.com adalah pengedar stok khusus Mitsubishi AA070ME01CDA11.
Mitsubishi AA070ME01CDA11 adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet Mitsubishi AA070ME01CDA11 pdf atau spesifikasi terperinci Mitsubishi AA070ME01CDA11 atau LCD Mitsubishi lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar Mitsubishi AA070ME01CDA11 di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
Mitsubishi AA070ME01CDA11 adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet Mitsubishi AA070ME01CDA11 pdf atau spesifikasi terperinci Mitsubishi AA070ME01CDA11 atau LCD Mitsubishi lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar Mitsubishi AA070ME01CDA11 di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
Kata kunci yang berkaitan untuk "AA070ME01CDA11"
- Mitsubishi AA070ME01CDA11
- Lembaran AA070ME01CDA11
- Imej AA070ME01CDA11
- Harga AA070ME01CDA11
- Pengedar AA070ME01CDA11

