AM-480272MNTMQW-00H

| panel Model | AM-480272MNTMQW-00H |
|---|---|
| panel Jenama | AMPIRE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,4.3 inch, 480×272 |
| panel Jenis | a-Si TFT-LCD |
| Harga AM-480272MNTMQW-00H | Permintaan Harga & Lead Time |
| Mod Paparan | TN, Normally White, Transmissive |
| Kawasan Aktif | 95.04×53.856 mm |
| Garis Besar | 105.5×67.2 mm |
| Surface | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Nisbah Kontras | 500:1 (Typ.) |
| Warna paparan | 16.2M (8-bit) |
| Masa tindak balas | 8/17 (Typ.)(Tr/Td) |
| Melihat Sudut | 70/70/50/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Kekerapan | 60Hz |
| Jenis Lampu | 6S1P WLED Without Driver |
| Antara muka isyarat | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) , 40 pins |
| Voltan Input | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com adalah pengedar stok khusus AMPIRE AM-480272MNTMQW-00H.
AMPIRE AM-480272MNTMQW-00H adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet AMPIRE AM-480272MNTMQW-00H pdf atau spesifikasi terperinci AMPIRE AM-480272MNTMQW-00H atau LCD AMPIRE lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar AMPIRE AM-480272MNTMQW-00H di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
AMPIRE AM-480272MNTMQW-00H adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet AMPIRE AM-480272MNTMQW-00H pdf atau spesifikasi terperinci AMPIRE AM-480272MNTMQW-00H atau LCD AMPIRE lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar AMPIRE AM-480272MNTMQW-00H di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
Kata kunci yang berkaitan untuk "AM-480272MNTMQW-00H"
- AMPIRE AM-480272MNTMQW-00H
- Lembaran AM-480272MNTMQW-00H
- Imej AM-480272MNTMQW-00H
- Harga AM-480272MNTMQW-00H
- Pengedar AM-480272MNTMQW-00H

