AM800480R3TMQW-B2H

| panel Model | AM800480R3TMQW-B2H |
|---|---|
| panel Jenama | AMPIRE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,7 inch, 800×480 |
| panel Jenis | a-Si TFT-LCD |
| Harga AM800480R3TMQW-B2H | Permintaan Harga & Lead Time |
| Format Piksel | 800(RGB)×480 [WVGA] |
| Kawasan Aktif | 152.4(H)×91.44(V) mm |
| Luminance | - |
| Lihat Arah | 6 o'clock |
| Melihat Sudut | 70/70/60/70 (Typ.)(CR≥10) |
| Warna Sokongan | 262K 45% (CIE1931) |
| Berat badan | - |
| Kadar bingkai | 60Hz |
| Konfigurasi | RGB Vertical Stripe |
| Garis Besar Dim. | - |
| Nisbah Kontras | 400:1 (Typ.) (TM) |
| Masa tindak balas | 5/11 (Typ.)(Tr/Td) |
| Mod operasi | TN, Normally White, Transmissive |
| Sumber cahaya | WLED |
| Sentuh Panel | Without |
| Jenis Antara Muka | 20 pins LVDS (1 ch, 8-bit) , Connector |
| Bekalan Kuasa | 3.3V (Typ.) |
| Alam Sekitar | Operating Temperature: -20 ~ 70 °C ; Storage Temperature: -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com adalah pengedar stok khusus AMPIRE AM800480R3TMQW-B2H.
AMPIRE AM800480R3TMQW-B2H adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet AMPIRE AM800480R3TMQW-B2H pdf atau spesifikasi terperinci AMPIRE AM800480R3TMQW-B2H atau LCD AMPIRE lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar AMPIRE AM800480R3TMQW-B2H di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
AMPIRE AM800480R3TMQW-B2H adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet AMPIRE AM800480R3TMQW-B2H pdf atau spesifikasi terperinci AMPIRE AM800480R3TMQW-B2H atau LCD AMPIRE lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar AMPIRE AM800480R3TMQW-B2H di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
Kata kunci yang berkaitan untuk "AM800480R3TMQW-B2H"
- AMPIRE AM800480R3TMQW-B2H
- Lembaran AM800480R3TMQW-B2H
- Imej AM800480R3TMQW-B2H
- Harga AM800480R3TMQW-B2H
- Pengedar AM800480R3TMQW-B2H
