CLAA089NA0A

| panel Model | CLAA089NA0A |
|---|---|
| panel Jenama | CPT |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,8.9 inch, 1024×600 |
| panel Jenis | a-Si TFT-LCD |
| Harga CLAA089NA0A | Permintaan Harga & Lead Time |
| Mod Paparan | TN, Normally White, Transmissive |
| Kawasan Aktif | 195.072×114.3 mm |
| Surface | |
| Nisbah Kontras | |
| Warna paparan | 262K (6-bit) |
| Masa tindak balas | |
| Melihat Sudut | |
| Jenis Lampu | WLED |
| Antara muka isyarat | LVDS (1 ch, 6-bit) |
LCDs-Display.com adalah pengedar stok khusus CPT CLAA089NA0A.
CPT CLAA089NA0A adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet CPT CLAA089NA0A pdf atau spesifikasi terperinci CPT CLAA089NA0A atau LCD CPT lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar CPT CLAA089NA0A di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
CPT CLAA089NA0A adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet CPT CLAA089NA0A pdf atau spesifikasi terperinci CPT CLAA089NA0A atau LCD CPT lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar CPT CLAA089NA0A di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
Kata kunci yang berkaitan untuk "CLAA089NA0A"
- CPT CLAA089NA0A
- Lembaran CLAA089NA0A
- Imej CLAA089NA0A
- Harga CLAA089NA0A
- Pengedar CLAA089NA0A

