gambaran Keseluruhan
spesifikasi
ED060XH2

ED060XH2 Maklumat asas
| panel Model | ED060XH2 |
|---|---|
| panel Jenama | E Ink |
| Descrition | EPD ,6.0 inch, 758×1024 |
| panel Jenis | EPD |
| Harga ED060XH2 | Permintaan Harga & Lead Time |
| Suhu Operasi | 0 ~ 50 °C |
| Suhu Penyimpanan | -25 ~ 70 °C |
ED060XH2 Ciri-ciri mekanikal
| Resolusi Dot | 758×1024 |
|---|---|
| Konfigurasi Piksel | Rectangle |
| Ketumpatan Pixel | 212 PPI |
| Nisbah aspek | 3:4 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.1195×0.1195 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.1195×0.1195 mm (H×V) |
| Berat badan | 66±5g |
| Surface | Antiglare |
| Kawasan Aktif | 90.58×122.368 mm (H×V) |
| Dimensi Rangka | 101.8×138.4 mm (H×V) |
| Garis Garis Besar | 2.61 mm |
| Landskap atau Potret | Landscape / Portrait |
| Sentuh Panel | Embeded (Projected Capacitive Touch) |
ED060XH2 Ciri-ciri optik
| Mod Paparan | Reflective |
|---|---|
| Kecerahan | 120 cd/m² (Typ.) |
| Nisbah Kontras | 12:1 (Typ.) (Reflective) |
| Warna paparan | Grayscale (4-bit) |
| Melihat Arah | 6 o'clock |
| Chromaticity warna putih | Wx:0.310; Wy:0.330 |
| Variasi Putih | 1.43/1.81 (Typ./Max.)(9 points) |
| Nisbah reflektif | 40% (Typ.) |
| Cahaya matahari boleh dibaca | Y |
ED060XH2 Sistem lampu belakang
| Kedudukan Lampu | Front light type |
|---|---|
| Jenis Lampu | WLED |
| Jumlah lampu | 5S1P |
| Bentuk lampu | 1 string |
| Voltan Lampu | 16.5V (Max.) |
| Semasa Lamp | 20mA (Max.) |
| Penggunaan Kuasa Lampu | 330mW (Max.) |
| Jenis Antara Muka | FPC |
| Lembaga Pemandu Lampu | No |
ED060XH2 Antara Muka isyarat
| Kategori Isyarat | Parallel Data |
|---|---|
| Kelas isyarat | Parallel Data (8-bit) |
| Voltan Input untuk Panel | 3.3V (Typ.) |
| Input semasa untuk Panel | 1.5/4.0mA (Typ./Max.) |
| Jenis Antara Muka | FPC |
