gambaran Keseluruhan
spesifikasi
ED080XC2
ED080XC2 Maklumat asas
| panel Model | ED080XC2 |
|---|---|
| panel Jenama | PVI |
| Descrition | EPD ,8.0 inch, 1024×768 |
| panel Jenis | EPD |
| Harga ED080XC2 | Permintaan Harga & Lead Time |
| Suhu Operasi | 0 ~ 50 °C |
| Suhu Penyimpanan | -25 ~ 70 °C |
| Kenyataan | Bi-stable |
ED080XC2 Ciri-ciri mekanikal
| Resolusi Dot | 1024×768 (XGA) |
|---|---|
| Konfigurasi Piksel | Rectangle |
| Ketumpatan Pixel | 160 PPI |
| Nisbah aspek | 4:3 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.158×0.158 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.158×0.158 mm (H×V) |
| Berat badan | TBD |
| Surface | Antiglare, Hard coating |
| Kawasan Aktif | 161.792×121.344 mm (H×V) |
| Dimensi Rangka | 175.642×138.344 mm (H×V) |
| Garis Garis Besar | 1.18 (Typ.) mm |
| Landskap atau Potret | Landscape / Portrait |
| Sentuh Panel | Without |
ED080XC2 Ciri-ciri optik
| Mod Paparan | Reflective |
|---|---|
| Nisbah Kontras | 7:1 (Typ.) (Reflective) |
| Warna paparan | Grayscale (4-bit) |
| Masa tindak balas | 780 (Typ.)(Tr+Td) |
| Melihat Sudut | 90/90/90/90 (Typ.) (L/R/U/D) |
| Nisbah reflektif | 30/35% (Min./Typ.) |
| Cahaya matahari boleh dibaca | Y |
ED080XC2 Sistem lampu belakang
| Jenis Lampu | No B/L |
|---|
ED080XC2 Antara Muka isyarat
| Kategori Isyarat | Parallel Data |
|---|---|
| Kelas isyarat | Parallel Data (8-bit) |
| Jenis Antara Muka | FPC |
