gambaran Keseluruhan
spesifikasi
ET028002DMU

ET028002DMU Maklumat asas
| panel Model | ET028002DMU |
|---|---|
| panel Jenama | EDT |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,2.8 inch, 240×320 |
| panel Jenis | a-Si TFT-LCD |
| Harga ET028002DMU | Permintaan Harga & Lead Time |
| Suhu Operasi | -20 ~ 70 °C |
| Suhu Penyimpanan | -30 ~ 80 °C |
| Kenyataan | 3 in 1 FPC |
ET028002DMU Ciri-ciri mekanikal
| Resolusi Dot | 240(RGB)×320 (QVGA) |
|---|---|
| Konfigurasi Piksel | RGB Vertical Stripe |
| Ketumpatan Pixel | 141 PPI |
| Nisbah aspek | 3:4 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.060×0.180 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.180×0.180 mm (H×V) |
| Kawasan Aktif | 43.2×57.6 mm (H×V) |
| Kawasan Bezel | 44.2×58.6 mm (H×V) |
| Dimensi Rangka | 50.5×69.6 mm (H×V) |
| Garis Garis Besar | 3.0 mm |
| Landskap atau Potret | Portrait type |
| Sentuh Panel | Without |
ET028002DMU Ciri-ciri optik
| Mod Paparan | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Kecerahan | 350 cd/m² (Typ.) |
| Nisbah Kontras | 500 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Warna paparan | 262K () |
| Masa tindak balas | 10/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Melihat Sudut | 75/70/75/55 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Melihat Arah | 12 o'clock |
| Chromaticity warna putih | Wx:0.310; Wy:0.340 |
| Variasi Putih | 1.25/1.33 (Typ./Max.)(9 points) |
| Cahaya matahari boleh dibaca | N |
ET028002DMU Ciri Elektronik
| Pemandu IC | Built-in HX8347-A |
|---|
ET028002DMU Sistem lampu belakang
| Kedudukan Lampu | Edge light type |
|---|---|
| Jenis Lampu | WLED |
| Jumlah lampu | 1S4P |
| Bentuk lampu | 4 strings |
| Voltan Lampu | 3.3V (Typ.) |
| Semasa Lamp | 20mA (Typ.) |
| Jenis Antara Muka | Included in panel signal interface |
| Lembaga Pemandu Lampu | No |
ET028002DMU Antara Muka isyarat
| Kategori Isyarat | CPU |
|---|---|
| Kelas isyarat | CPU |
| Voltan Input untuk Panel | 2.8/2.8V (Typ.)(VCI/IOVCC) |
| Input semasa untuk Panel | 5.0mA (Typ.)(IDD) |
| Jenis Antara Muka | FPC |
