G243600J000

| panel Model | G243600J000 |
|---|---|
| panel Jenama | SII |
| Descrition | STN-LCD ,5.5 inch, 240×64 |
| panel Jenis | STN-LCD |
| Harga G243600J000 | Permintaan Harga & Lead Time |
| Resolusi | 240×64 |
| Format Piksel | Rectangle |
| Kawasan Paparan | 134(W)×41(H) mm |
| Pembukaan Bezel | - |
| Saiz Garis Besar | 180(W)×75(H) mm |
| Surface | - |
| Melihat Sudut | - |
| Mod Paparan | STN, Blue/Grey (Positive), Reflective |
| Paparan Terbaik pada | - |
| Masa tindak balas | - |
| Warna paparan | Monochrome |
| Jenis Lampu | No B/L |
| Kekerapan | - |
| Skrin sentuh | Without |
| Berat Panel | 140g (Typ.) |
| Voltan Input | 5.0V (Typ.) |
| Alam Sekitar | Operating Temp.: 0 ~ 50 °C ; Storage Temp.: -20 ~ 60 °C |
LCDs-Display.com adalah pengedar stok khusus SII G243600J000.
SII G243600J000 adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet SII G243600J000 pdf atau spesifikasi terperinci SII G243600J000 atau LCD SII lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar SII G243600J000 di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
SII G243600J000 adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet SII G243600J000 pdf atau spesifikasi terperinci SII G243600J000 atau LCD SII lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar SII G243600J000 di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
Kata kunci yang berkaitan untuk "G243600J000"
- SII G243600J000
- Lembaran G243600J000
- Imej G243600J000
- Harga G243600J000
- Pengedar G243600J000

