HSD050I551-A00

| panel Model | HSD050I551-A00 |
|---|---|
| panel Jenama | HannStar |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,5.0 inch, 320×234 |
| panel Jenis | a-Si TFT-LCD |
| Harga HSD050I551-A00 | Permintaan Harga & Lead Time |
| Mod Paparan | TN, Normally White, Transmissive |
| Kawasan Aktif | 102.72×74.53 mm |
| Garis Besar | 119.3×91.4×7.8 mm |
| Surface | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Nisbah Kontras | 350:1 (Typ.) |
| Warna paparan | |
| Masa tindak balas | 5/20 (Typ.)(Tr/Td) |
| Melihat Sudut | 60/60/40/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Jenis Lampu | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Antara muka isyarat | TFT Specific Analog RGB , 30 pins |
| Voltan Input | 3/5/15/-10V (Typ.)(DVDD/AVDD/VGH/VGL) |
LCDs-Display.com adalah pengedar stok khusus HannStar HSD050I551-A00.
HannStar HSD050I551-A00 adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet HannStar HSD050I551-A00 pdf atau spesifikasi terperinci HannStar HSD050I551-A00 atau LCD HannStar lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar HannStar HSD050I551-A00 di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
HannStar HSD050I551-A00 adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet HannStar HSD050I551-A00 pdf atau spesifikasi terperinci HannStar HSD050I551-A00 atau LCD HannStar lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar HannStar HSD050I551-A00 di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
Kata kunci yang berkaitan untuk "HSD050I551-A00"
- HannStar HSD050I551-A00
- Lembaran HSD050I551-A00
- Imej HSD050I551-A00
- Harga HSD050I551-A00
- Pengedar HSD050I551-A00
