HSD100PXTN-A10

| panel Model | HSD100PXTN-A10 |
|---|---|
| panel Jenama | HannStar |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,10.0 inch, 1024×768 |
| panel Jenis | a-Si TFT-LCD |
| Harga HSD100PXTN-A10 | Permintaan Harga & Lead Time |
| Mod Paparan | TN, Normally White, Transmissive |
| Kawasan Aktif | 202.752×152.064 mm |
| Garis Besar | 215.62×166.74×4.7 mm |
| Surface | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Nisbah Kontras | 600:1 (Typ.) |
| Warna paparan | 262K (6-bit) , CIE1931 50% |
| Masa tindak balas | 3/9 (Typ.)(Tr/Td) |
| Melihat Sudut | 75/75/60/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Kekerapan | 60Hz |
| Jenis Lampu | WLED Embedded (LED Driver) |
| Antara muka isyarat | LVDS (1 ch, 6-bit) , 30 pins |
| Voltan Input | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com adalah pengedar stok khusus HannStar HSD100PXTN-A10.
HannStar HSD100PXTN-A10 adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet HannStar HSD100PXTN-A10 pdf atau spesifikasi terperinci HannStar HSD100PXTN-A10 atau LCD HannStar lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar HannStar HSD100PXTN-A10 di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
HannStar HSD100PXTN-A10 adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet HannStar HSD100PXTN-A10 pdf atau spesifikasi terperinci HannStar HSD100PXTN-A10 atau LCD HannStar lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar HannStar HSD100PXTN-A10 di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
Kata kunci yang berkaitan untuk "HSD100PXTN-A10"
- HannStar HSD100PXTN-A10
- Lembaran HSD100PXTN-A10
- Imej HSD100PXTN-A10
- Harga HSD100PXTN-A10
- Pengedar HSD100PXTN-A10

