gambaran Keseluruhan
spesifikasi
HTW-G320240B2
HTW-G320240B2 Maklumat asas
| panel Model | HTW-G320240B2 |
|---|---|
| panel Jenama | Hantuway |
| Descrition | STN-LCD ,5.7 inch, 320×240 |
| panel Jenis | STN-LCD |
| Harga HTW-G320240B2 | Permintaan Harga & Lead Time |
| Kenyataan | 1/240 duty; 2 in 1 FPC |
HTW-G320240B2 Ciri-ciri mekanikal
| Resolusi Dot | 320×240 (QVGA) |
|---|---|
| Konfigurasi Piksel | Rectangle |
| Ketumpatan Pixel | 70 PPI |
| Nisbah aspek | 4:3 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.360×0.360 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.360×0.360 mm (H×V) |
| Kawasan Aktif | 115.17×86.37 mm (H×V) |
| Kawasan Bezel | 122.0×92.0 mm (H×V) |
| Dimensi Rangka | 160×104.7 mm (H×V) |
| Garis Garis Besar | 12.0 mm |
| Lubang & Kurungan | Face mounting holes |
| Landskap atau Potret | Landscape type |
| Sentuh Panel | Without |
HTW-G320240B2 Ciri-ciri optik
| Mod Paparan | STN, Transmissive |
|---|---|
| Warna paparan | Monochrome () |
| Melihat Arah | 6 o'clock |
| Cahaya matahari boleh dibaca | N |
HTW-G320240B2 Ciri Elektronik
| Pemandu IC | Built-in RA8835 |
|---|
HTW-G320240B2 Sistem lampu belakang
| Kedudukan Lampu | Edge light type |
|---|---|
| Voltan Lampu | 5.0V (Typ.) |
| Jenis Antara Muka | Included in panel signal interface |
| Lembaga Pemandu Lampu | No |
HTW-G320240B2 Antara Muka isyarat
| Kategori Isyarat | CPU |
|---|---|
| Kelas isyarat | 8-bit 6080/8080 parallel |
| Voltan Input untuk Panel | 5.0V (Typ.) |
| Jenis Antara Muka | FPC |
