HTW-G320240B3
| panel Model | HTW-G320240B3 |
|---|---|
| panel Jenama | Hantuway |
| Descrition | STN-LCD ,5.7 inch, 320×240 |
| panel Jenis | STN-LCD |
| Harga HTW-G320240B3 | Permintaan Harga & Lead Time |
| Mod Paparan | STN, Blue mode (Negative), Transmissive |
| Kawasan Aktif | 115.17×86.37 mm |
| Garis Besar | 167.1×109 mm |
| Surface | |
| Nisbah Kontras | |
| Warna paparan | Monochrome |
| Masa tindak balas | |
| Melihat Sudut | |
| Jenis Lampu | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Antara muka isyarat | 8-bit 6080/8080 parallel , 24 pins |
| Voltan Input | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com adalah pengedar stok khusus Hantuway HTW-G320240B3.
Hantuway HTW-G320240B3 adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet Hantuway HTW-G320240B3 pdf atau spesifikasi terperinci Hantuway HTW-G320240B3 atau LCD Hantuway lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar Hantuway HTW-G320240B3 di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
Hantuway HTW-G320240B3 adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet Hantuway HTW-G320240B3 pdf atau spesifikasi terperinci Hantuway HTW-G320240B3 atau LCD Hantuway lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar Hantuway HTW-G320240B3 di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
Kata kunci yang berkaitan untuk "HTW-G320240B3"
- Hantuway HTW-G320240B3
- Lembaran HTW-G320240B3
- Imej HTW-G320240B3
- Harga HTW-G320240B3
- Pengedar HTW-G320240B3

