IASX16H

| panel Model | IASX16H |
|---|---|
| panel Jenama | IDTech |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,14.1 inch, 1400×1050 |
| panel Jenis | a-Si TFT-LCD |
| Harga IASX16H | Permintaan Harga & Lead Time |
| Mod Paparan | TN, Normally White, Transmissive |
| Kawasan Aktif | 285.6×214.2 mm |
| Garis Besar | 299×239.4×5.5 mm |
| Gaya Bentuk | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Surface | |
| Nisbah Kontras | 250:1 (Typ.) |
| Warna paparan | 262K (6-bit) |
| Masa tindak balas | 50 (Max.)(Tr+Td) |
| Melihat Sudut | 40/40/15/30 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Kekerapan | 60Hz |
| Jenis Lampu | 1 pcs CCFL Embedded (Inverter) |
| Antara muka isyarat | LVDS (2 ch, 6-bit) , 30 pins |
| Voltan Input | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com adalah pengedar stok khusus IDTech IASX16H.
IDTech IASX16H adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet IDTech IASX16H pdf atau spesifikasi terperinci IDTech IASX16H atau LCD IDTech lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar IDTech IASX16H di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
IDTech IASX16H adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet IDTech IASX16H pdf atau spesifikasi terperinci IDTech IASX16H atau LCD IDTech lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar IDTech IASX16H di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
Kata kunci yang berkaitan untuk "IASX16H"
- IDTech IASX16H
- Lembaran IASX16H
- Imej IASX16H
- Harga IASX16H
- Pengedar IASX16H

