IAXG15H

| panel Model | IAXG15H |
|---|---|
| panel Jenama | IDTech |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,14.1 inch, 1024×768 |
| panel Jenis | a-Si TFT-LCD |
| Harga IAXG15H | Permintaan Harga & Lead Time |
| Mod Paparan | TN, Normally White, Transmissive |
| Kawasan Aktif | 285.696×214.272 mm |
| Garis Besar | 299×239.4×5.5 mm |
| Gaya Bentuk | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Surface | |
| Nisbah Kontras | 250:1 (Typ.) |
| Warna paparan | 262K (6-bit) |
| Masa tindak balas | 50 (Max.)(Tr+Td) |
| Melihat Sudut | 40/40/15/30 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Kekerapan | 60Hz |
| Jenis Lampu | 1 pcs CCFL Embedded (Inverter) |
| Antara muka isyarat | LVDS (1 ch, 6-bit) , 30 pins |
| Voltan Input | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com adalah pengedar stok khusus IDTech IAXG15H.
IDTech IAXG15H adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet IDTech IAXG15H pdf atau spesifikasi terperinci IDTech IAXG15H atau LCD IDTech lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar IDTech IAXG15H di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
IDTech IAXG15H adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet IDTech IAXG15H pdf atau spesifikasi terperinci IDTech IAXG15H atau LCD IDTech lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar IDTech IAXG15H di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
Kata kunci yang berkaitan untuk "IAXG15H"
- IDTech IAXG15H
- Lembaran IAXG15H
- Imej IAXG15H
- Harga IAXG15H
- Pengedar IAXG15H

