LB043WQ3-TD03

| panel Model | LB043WQ3-TD03 |
|---|---|
| panel Jenama | LG Display |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,4.3 inch, 480×272 |
| panel Jenis | a-Si TFT-LCD |
| Harga LB043WQ3-TD03 | Permintaan Harga & Lead Time |
| Mod Paparan | TN, Normally White, Transmissive |
| Kawasan Aktif | 95.04×53.856 mm |
| Garis Besar | 105.5×67.2 mm |
| Surface | Antiglare |
| Nisbah Kontras | 500:1 (Typ.) |
| Warna paparan | 16.7M (8-bit) |
| Masa tindak balas | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Melihat Sudut | 70/70/65/55 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Kekerapan | 60Hz |
| Jenis Lampu | 10S1P WLED Without Driver |
| Antara muka isyarat | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) , 50 pins |
| Voltan Input | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com adalah pengedar stok khusus LG Display LB043WQ3-TD03.
LG Display LB043WQ3-TD03 adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet LG Display LB043WQ3-TD03 pdf atau spesifikasi terperinci LG Display LB043WQ3-TD03 atau LCD LG Display lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar LG Display LB043WQ3-TD03 di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
LG Display LB043WQ3-TD03 adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet LG Display LB043WQ3-TD03 pdf atau spesifikasi terperinci LG Display LB043WQ3-TD03 atau LCD LG Display lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar LG Display LB043WQ3-TD03 di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
Kata kunci yang berkaitan untuk "LB043WQ3-TD03"
- LG Display LB043WQ3-TD03
- Lembaran LB043WQ3-TD03
- Imej LB043WQ3-TD03
- Harga LB043WQ3-TD03
- Pengedar LB043WQ3-TD03
