gambaran Keseluruhan
spesifikasi
LB043WQ3-TH01

LB043WQ3-TH01 Maklumat asas
| panel Model | LB043WQ3-TH01 |
|---|---|
| panel Jenama | LG Display |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,4.3 inch, 480×272 |
| panel Jenis | a-Si TFT-LCD |
| Harga LB043WQ3-TH01 | Permintaan Harga & Lead Time |
| Alias Model | LB043WQ3 (TH)(01) |
| Suhu Operasi | -20 ~ 70 °C |
| Suhu Penyimpanan | -30 ~ 80 °C |
LB043WQ3-TH01 Ciri-ciri mekanikal
| Resolusi Dot | 480×272(RGB) (WQVGA) |
|---|---|
| Konfigurasi Piksel | RGB Horizontal Stripe |
| Ketumpatan Pixel | 128 PPI |
| Nisbah aspek | 16:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.1980×0.066 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.1980×0.1980 mm (H×V) |
| Surface | Without Polarizer |
| Kawasan Aktif | 95.04×53.856 mm (H×V) |
| Dimensi Rangka | 101.24×62.91 mm (H×V) |
| Garis Garis Besar | 1.0±0.04 mm |
| Landskap atau Potret | Landscape type |
| Sentuh Panel | Without |
LB043WQ3-TH01 Ciri-ciri optik
| Mod Paparan | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Kecerahan | 0 cd/m² |
| Nisbah Kontras | 500 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Warna paparan | 16.7M (8-bit) |
| Masa tindak balas | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Melihat Sudut | 70/70/65/55 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Melihat Arah | 6 o'clock |
| Transmissivity | 15.2% (Typ.)(without Polarizer) |
| Cahaya matahari boleh dibaca | N |
LB043WQ3-TH01 Sistem lampu belakang
| Jenis Lampu | No B/L |
|---|
