gambaran Keseluruhan
spesifikasi
LC320DXN-SFR2

LC320DXN-SFR2 Maklumat asas
| panel Model | LC320DXN-SFR2 |
|---|---|
| panel Jenama | LG Display |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,31.5 inch, 1366×768 |
| panel Jenis | a-Si TFT-LCD |
| Harga LC320DXN-SFR2 | Permintaan Harga & Lead Time |
| Alias Model | LC320DXN (SF)(R2) |
| Suhu Operasi | 0 ~ 50 °C |
| Suhu Penyimpanan | -25 ~ 65 °C |
LC320DXN-SFR2 Ciri-ciri mekanikal
| Resolusi Dot | 1366×768(RGB) (WXGA) |
|---|---|
| Konfigurasi Piksel | RGB Horizontal Stripe |
| Ketumpatan Pixel | 49 PPI |
| Nisbah aspek | 16:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.51075×0.17025 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.51075×0.51075 mm (H×V) |
| Berat badan | 3.80/4.20Kgs (Typ./Max.) |
| Surface | Antiglare (Haze 10%), Hard coating (3H) |
| Kawasan Aktif | 697.685×392.256 mm (H×V) |
| Kawasan Bezel | 705.4×400.0 mm (H×V) |
| Dimensi Rangka | 725.2×424.4 mm (H×V) |
| Garis Garis Besar | 35.0 (Typ.) mm |
| Landskap atau Potret | Landscape type |
| Sentuh Panel | Without |
LC320DXN-SFR2 Ciri-ciri optik
| Mod Paparan | IPS, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Kecerahan | 300 cd/m² (Typ.) |
| Nisbah Kontras | 1200 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Warna paparan | 16.7M (8-bit) |
| Gamut Warna | 68% NTSC (CIE1931) |
| Masa tindak balas | 6 (Typ.)(G to G) |
| Melihat Sudut | 89/89/89/89 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Melihat Arah | Symmetry |
| Chromaticity warna putih | Wx:0.281; Wy:0.288 |
| Variasi Putih | 1.40 (Max.)(5 points) |
| Cahaya matahari boleh dibaca | N |
LC320DXN-SFR2 Ciri Elektronik
| Frekuensi Menegak | 60Hz |
|---|---|
| Imbas Songsang | No |
| Jumlah Kuasa Penggunaan | 39.3W (Typ.) |
LC320DXN-SFR2 Sistem lampu belakang
| Kedudukan Lampu | Direct light type |
|---|---|
| Jenis Lampu | WLED |
| Waktu Hidup Lampu | 30K(Min.) (Hours) |
| Jenis Antara Muka | Connector |
| Lembaga Pemandu Lampu | 35.7/39.1W (Typ./Max.) |
LC320DXN-SFR2 Antara Muka isyarat
| Kategori Isyarat | LVDS |
|---|---|
| Kelas isyarat | LVDS (1 ch, 8-bit) |
| Voltan Input untuk Panel | 12.0V (Typ.) |
| Input semasa untuk Panel | 255/332mA (Typ./Max.) |
| Penggunaan Kuasa Panel | 3.1/4.0W (Typ./Max.) |
| Jenis Antara Muka | Connector |
| Antara muka isyarat | JAE - FI-X30SSL-HF, Pitch:1.0 mm, Pin:30 pins |
