LC320W01-SL09

| panel Model | LC320W01-SL09 |
|---|---|
| panel Jenama | LG.Philips LCD |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,31.5 inch, 1366×768 |
| panel Jenis | a-Si TFT-LCD |
| Harga LC320W01-SL09 | Permintaan Harga & Lead Time |
| Mod Paparan | S-IPS, Normally Black, Transmissive |
| Kawasan Aktif | 697.68×392.26 mm |
| Garis Besar | 760×450 mm |
| Surface | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Nisbah Kontras | 800:1 (Typ.) |
| Warna paparan | 16.7M (8-bit) |
| Masa tindak balas | 8/10 (Typ.)(Tr/Td); 8 (Typ.)(G to G) |
| Melihat Sudut | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Kekerapan | 60Hz |
| Jenis Lampu | 18 pcs EEFL Embedded (Inverter) |
| Antara muka isyarat | LVDS (1 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Voltan Input | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com adalah pengedar stok khusus LG.Philips LCD LC320W01-SL09.
LG.Philips LCD LC320W01-SL09 adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet LG.Philips LCD LC320W01-SL09 pdf atau spesifikasi terperinci LG.Philips LCD LC320W01-SL09 atau LCD LG.Philips LCD lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar LG.Philips LCD LC320W01-SL09 di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
LG.Philips LCD LC320W01-SL09 adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet LG.Philips LCD LC320W01-SL09 pdf atau spesifikasi terperinci LG.Philips LCD LC320W01-SL09 atau LCD LG.Philips LCD lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar LG.Philips LCD LC320W01-SL09 di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
Kata kunci yang berkaitan untuk "LC320W01-SL09"
- LG.Philips LCD LC320W01-SL09
- Lembaran LC320W01-SL09
- Imej LC320W01-SL09
- Harga LC320W01-SL09
- Pengedar LC320W01-SL09

