LC470DUJ-SGK1

| panel Model | LC470DUJ-SGK1 |
|---|---|
| panel Jenama | LG Display |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,47 inch, 1920×1080 |
| panel Jenis | a-Si TFT-LCD |
| Harga LC470DUJ-SGK1 | Permintaan Harga & Lead Time |
| Resolusi | 1920(RGB)×1080 , FHD |
| Format Piksel | RGB Vertical Stripe |
| Kawasan Paparan | 1039.68(W)×584.82(H) mm |
| Pembukaan Bezel | - |
| Saiz Garis Besar | 1055.28(W)×601.12(H) ×1.4(D) mm |
| Surface | Antiglare (Haze 1%), Hard coating (3H) |
| Kecerahan | 0 cd/m² |
| Nisbah Kontras | 1200:1 (Typ.) (TM) |
| Melihat Sudut | 89/89/89/89 (Min.)(CR≥10) |
| Mod Paparan | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Paparan Terbaik pada | Symmetry |
| Masa tindak balas | 6/9 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kedalaman Kaca | 0.50+0.50 mm |
| Transmissivity | 6.9% (Typ.)(with Polarizer) |
| Warna paparan | 16.7M 70% (CIE1931) |
| Jenis Lampu | No B/L |
| Kekerapan | 60Hz |
| Skrin sentuh | Without |
| Berat Panel | 1.60Kgs (Typ.) |
| Antara muka isyarat | LVDS (2 ch, 8-bit) , 51 pins , Connector |
| Voltan Input | 12.0V (Typ.) |
| Alam Sekitar | Operating Temp.: 0 ~ 50 °C ; Storage Temp.: -20 ~ 65 °C |
LCDs-Display.com adalah pengedar stok khusus LG Display LC470DUJ-SGK1.
LG Display LC470DUJ-SGK1 adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet LG Display LC470DUJ-SGK1 pdf atau spesifikasi terperinci LG Display LC470DUJ-SGK1 atau LCD LG Display lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar LG Display LC470DUJ-SGK1 di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
LG Display LC470DUJ-SGK1 adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet LG Display LC470DUJ-SGK1 pdf atau spesifikasi terperinci LG Display LC470DUJ-SGK1 atau LCD LG Display lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar LG Display LC470DUJ-SGK1 di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
Kata kunci yang berkaitan untuk "LC470DUJ-SGK1"
- LG Display LC470DUJ-SGK1
- Lembaran LC470DUJ-SGK1
- Imej LC470DUJ-SGK1
- Harga LC470DUJ-SGK1
- Pengedar LC470DUJ-SGK1

