LC470EUE-PEF1

| panel Model | LC470EUE-PEF1 |
|---|---|
| panel Jenama | LG Display |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,47 inch, 1920×1080 |
| panel Jenis | a-Si TFT-LCD |
| Harga LC470EUE-PEF1 | Permintaan Harga & Lead Time |
| Mod Paparan | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Kawasan Aktif | 1039.68×584.82 mm |
| Garis Besar | 1059.5×616.2×31.2 mm |
| Surface | Antiglare (Haze 1%), Hard coating (2H) |
| Nisbah Kontras | 1400:1 (Typ.) |
| Warna paparan | 16.7M (8-bit) |
| Masa tindak balas | 6 (Typ.)(G to G) |
| Melihat Sudut | 89/89/89/89 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Kekerapan | 60Hz |
| Jenis Lampu | WLED Without Driver |
| Antara muka isyarat | LVDS (2 ch, 8-bit) , 51 pins |
| Voltan Input | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com adalah pengedar stok khusus LG Display LC470EUE-PEF1.
LG Display LC470EUE-PEF1 adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet LG Display LC470EUE-PEF1 pdf atau spesifikasi terperinci LG Display LC470EUE-PEF1 atau LCD LG Display lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar LG Display LC470EUE-PEF1 di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
LG Display LC470EUE-PEF1 adalah baru & stok asal boleh didapati di LCDs-Display.com, penghantaran hari yang sama dengan kos pengiriman percuma.
Untuk datasheet LG Display LC470EUE-PEF1 pdf atau spesifikasi terperinci LG Display LC470EUE-PEF1 atau LCD LG Display lain, sila email kami, kami akan dengan senang hati memberikannya.
Minta petikan dari pengedar LG Display LC470EUE-PEF1 di LCDs-Display.com. Email kami: info@LCDs-Display.com
Kata kunci yang berkaitan untuk "LC470EUE-PEF1"
- LG Display LC470EUE-PEF1
- Lembaran LC470EUE-PEF1
- Imej LC470EUE-PEF1
- Harga LC470EUE-PEF1
- Pengedar LC470EUE-PEF1

